Sektörü geleceğe taşıyoruz.
1983 yılından günümüze mutfak , banyo tezgahı, ıslak hacim zemin ve duvar kaplamaları,özel uygulama banko üretiminde tecrübemiz ve uzman kadromuzla her geçen gün müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz. Daima, teknolojiyle birlikte gelişen yeni ürün çeşitlerinin uygulamasını 2000m2’lik kapalı üretim sahamız ve son teknoloji makine  parkurumuzla sektöre öncülük etmekteyiz. Sektörde üretim kapasitemizi ve ihracatımızı artırarak; dünyanın birçok ülkesine ÖztürkMermer kalitesi ile hizmet vermeye ve yeni başarılara imza atmaya devam ediyoruz

Kalite bizim imzamız.
Bizim için işin olmazsa olmazı işçilik kalitemiz! Sadece en kaliteli taşı kullanmakla yetinmiyoruz, müşterimizin isteğini tam anlamak, doğru yönlendirmek, en iyi malzemeleri kullanarak kusursuz ölçü almak da işimizin önemli bir parçası. Tüm süreçlerde uzman ekibimizle en kaliteli sonuca ulaşmak için gayretle çalışıyoruz.

İşimizde hataya yer yok!
Türkiye’de taş sektöründe yalnızca bizde bulunan Proliner cihazımızla hataya pay bırakmadan ölçüm yapıp, dijital ortamda son dokunuşlarla üretime hazır hale getiriyoruz. İtalyan Breton marka makine parkurlarımızda taşa son halini verip montaj sahasında kesim yapmadan en hızlı şekilde kuruluma hazır hale getiriyoruz. Günlük ortalama 30 tezgah üretme kapasitesine sahip olup, özel durumlarda bu sayıyı artırabiliyoruz. Üretim hızımız ve uluslararası kalitede işçiliğimiz ile zamanında teslimi ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti garanti etmekteyiz.